You don't have javascript enabled. Good luck with that.
19 مرداد لغايت 22 مرداد 1395
هشتمین نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین ،مواد شیمیایی، پوشش های صنعتی و مواد کامپوزیت
برگزاري نمايشگاه رنگ، رزين و مواد شيميايي و نمايشگاه تخصصي در و پنجره، تجهيزات و صنايع وابسته
تاریخ درج خبر : 1395/05/17
ساعت درج خبر : 13:09
شماره خبر : 24958840

هشتمین نمایشگاه رنگ، رزین، مواد شیمیایی، پوشش‌های صنعتی و مواد کامپوزیت در تاریخ 19 تا 22 مرداد ماه به طور همزمان با سومین نمایشگاه تخصصی در و پنجره، تجهیزات و صنایع وابسته در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار خواهد شد.

به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، در هشتمین نمایشگاه رنگ، رزین، مواد شیمیایی، پوشش‌های صنعتی و مواد کامپوزیت بیش از 40 مشارکت کننده از استان های اصفهان، تهران، البرز، یزد و مرکزی برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده اند که شرکت های گروه صنعتی و شیمیایی ریف و خود رنگ، رنگ پودری سیلور و شهرک رنگسازان رازی از شاخص ترین مشارکت کنندگان این نمایشگاه هستند و در 3000 مترمربع فضای نمایشگاهی به ارایه دستاوردهای خود می پردازند.

توليدکنندگان و عرضه کنندگان مواد اوليه رزين، رنگدانه ها، حلال ها و رقيق كننده ها، توليدکنندگان و عرضه کنندگان تجهيزات ساخت رنگ، تجهيزات ساخت رزين، تجهيزات اعمال پوشش ،كنترل كننده هاي فرآيند و تجهيزات آزمايشگاهي و توليد و عرضه پوشش و چسب، توليد كنندگان انواع چسب و نیز خدمات دهندگانی مانند آماده سازي سطوح و اعمال پوشش ها، خدمات فني و مهندسي، خدمات بازرگاني و نمايندگي، سازمان ها، تعاوني ها و انجمن ها از جمله بخش هایی هستند که از این نمایشگاه به عنوان فرصتی بی‌بدیل برای معرفی آخرین دستاوردها و نمونه محصولات تولید شده بهره مند خواهند شد.  

همچنین سومین نمایشگاه تخصصی در و پنجره، تجهیزات و صنایع وابسته نیز در همین تاریخ  با حضور 40 شرکت از استان های اصفهان، تهران، خراسان رضوی، آذربایجان غربی و یزد و یک نمایندگی فروش از کشور روسیه در فضایی به مساحت 4250 متر مربع در قالب دو سالن شیخ بهایی و میرداماد برگزار می شود.

مشارکت کنندگان در این نمایشگاه در زمینه های انواع در و پنجره، درهای ضد سرقت، درهای کرکره ای، نرده و حفاظ فعالیت می کنند و برندهای آکرول، گروه صنعتی اصفهان نوین، آلومینیوم کوپال اصفهان و پارسیان یراق از شاخص ترین حاضران در این نمایشگاه هستند.

افزایش متراژ اختصاص یافته به نمایشگاه در و پنجره و حضور نمایندگان خارجی در این نمایشگاه از مهمترین تفاوت برگزاری سومین دوره نمایشگاه تخصصی در و پنجره با سال های گذشته به شمار می رود.

ساعات بازدید از این دو نمایشگاه، 16 تا 22 تاریخ مذکور است.

 

اخبار مربوط به این خبر
نظر شما چیست ؟
نام ( ضروری ) :
ایمیل ( ضروری ) :
تلفن همراه :
لطفا از نوشتن بصورت پینگلیش ، اجتناب نمایید . نظرات حاوی توهین ، عبارات غیر اخلاقی ، سیاسی ، مطلب غیر مرتبط و تبلیغاتی پذیرفته نمی شوند.